gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 s0zzzzz aDDiCteD

Go down 
5 posters
AuthorMessage
-darKsTarKy-
killing spreee
killing spreee
-darKsTarKy-


Posts : 64
Join date : 2008-03-10
Location : de obicei pe aksa

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 3:14 pm

poi eu darKsTarKy copilul minune am comiso fara sa vreau Sad i-am dat ban lui addicted fara sa imi dau seama ca nu era ip pe care trebuia sa il banez (cal care trebuia sa il banez era unu codat cu speed)...nush faceti ce vreti stiu ca am gresit Sad(
Back to top Go down
Cobe
multikill
multikill
Cobe


Posts : 27
Join date : 2008-03-27

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 7:01 pm

Dupa cum ti am zis si pe server, se mai intampla greseli, din graba. Intradevar era unul Pred@tor cu speed, si f bine ai facut ca l-ai banat, ca din repezeala s-a ales si adicted cu ban, greseala e numai a mea pt ca eu eram cel mai mare admin pe server si nu am reusit sa scriu suficient de repede banul.

deci dk owneri decid vreo masura impotriva ta, ii anunt ca eu raspund si sa o aplice mie, pt ca eu eram cel mai mare admin pe server atunci, si era de responsabilitatea mea.

totusi sper ca pentru binele serverului sa nu se fi suparat adicted deoarece a fost o victima nevinovata, si sper ca e suficient de matur sa inteleaga ca greseala e omeneasca

numai bine
Back to top Go down
-darKsTarKy-
killing spreee
killing spreee
-darKsTarKy-


Posts : 64
Join date : 2008-03-10
Location : de obicei pe aksa

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 12:32 am

am vorbit cu addicted pe mess si mi-am cerut iertare.....a zis ca nu sa suparat...shi a mai zis ca este normal se mai intampla
Back to top Go down
cfg

cfg


Posts : 3
Join date : 2008-03-29
Age : 35
Location : berceni city

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:10 pm

cheers
Back to top Go down
oddddo
killing spreee
killing spreee
oddddo


Posts : 87
Join date : 2008-03-11

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 5:46 am

wau ... mult prea multa zarva doar pentru un ban ... e bine cand totu` se termina cu bine ... nuh ? bounce bounce
Back to top Go down
BLADE
Admin
Admin
BLADE


Posts : 50
Join date : 2008-03-16
Age : 39
Location : Norway

s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 9:09 am

no coment, banati la greu parerea mea, bine inteles pe cei ce merita, greseli toti facem:)
Back to top Go down
Sponsored content





s0zzzzz aDDiCteD Empty
PostSubject: Re: s0zzzzz aDDiCteD   s0zzzzz aDDiCteD Icon_minitime

Back to top Go down
 
s0zzzzz aDDiCteD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Discutii libere-
Jump to: