gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el

Go down 
3 posters
AuthorMessage
deagle-day
multikill
multikill
deagle-day


Posts : 27
Join date : 2008-03-29
Age : 43
Location : buc. berceni

Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Empty
PostSubject: Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el   Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 10:24 am

Sunt nou intradevar pe server.. Nu stiu cine da admine ...sau pe ce baza se dau adminele ..chestia e ca.. daca au ramas singuri pe server ishi fac de cap ..fac ei regulile unde sa stai unde sa tzopai unde sa ma ia mama lu babau..primesc slay aiurea(asta se intampla acu 5 minute ,eram pe cs_assault ,am iesit din baza si m-am pus sub pod acolo la portzile alea "cica rush" Sad )..nu dau nume dar ar trebui sa da-tzi admine unor oameni-copii mai cu capul pe umeri..care merita intradevar Crying or Very sad Crying or Very sad Luatzii dupa alte criteri ..nu doar ca au vechime sau ca joaca bine ... Eu cred ca mai sunt catziva de parerea mea.. P.S SUNT SI ADMINI CARE STIU INRdevR CE SA FACA CU EL..
Back to top Go down
Cobe
multikill
multikill
Cobe


Posts : 27
Join date : 2008-03-27

Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Empty
PostSubject: Re: Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el   Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 4:08 am

ZI mi pe privat numele lui, k si asa am inceput razboiul contra celor care au admin degeaba si nu numai
Back to top Go down
BLADE
Admin
Admin
BLADE


Posts : 50
Join date : 2008-03-16
Age : 39
Location : Norway

Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Empty
PostSubject: Re: Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el   Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 9:07 am

asa e cobe are dreptate, zi si numele
Back to top Go down
Sponsored content





Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Empty
PostSubject: Re: Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el   Admini care  nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el Icon_minitime

Back to top Go down
 
Admini care nu stiu sa-l foloseasca ..sau profita de el
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» discutii pt admini:D
» asta pe toti admini
» Regulament admini Gangsta.gameszone.ro /regulament jukatori

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Discutii libere-
Jump to: