gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 adminul BLADE

Go down 
+3
Chintza
oddddo
PECO
7 posters
AuthorMessage
PECO




Posts : 1
Join date : 2008-04-11
Age : 44
Location : la benzinarie

adminul BLADE Empty
PostSubject: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:08 am

Salutare...
Intr-o seara era putini palyeri si un admin NEWXXEn sau ceva de genu mi-a facut poze, i le-am trimis si dupa ca am continuat sa joc am luat BAn din senin...Am reintrat dupa ce a expirat BAN-ul si am intrebat DE CE??? M-i s-a spus ca il enervasem pe BLADE
ca dadeam numai HEAD-SHOT...Vreau sa stiu daca asta este un motiv, ca sa stiu cum sa trag de acum inainte....
Multumesc !!!
Back to top Go down
oddddo
killing spreee
killing spreee
oddddo


Posts : 87
Join date : 2008-03-11

adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 10:38 am

nu peco ... am vazut si eu ss-urile joci bine ... a fost o greseala .Si eu cand jucam p alte servere si luam ban p nedrept faceam spume ... deci parerea mea este ca ai dreptate 100%
Back to top Go down
Chintza
killing spreee
killing spreee
Chintza


Posts : 54
Join date : 2008-03-14

adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 11:49 am

trage si u dupa ciori cand dai de blade:))
Back to top Go down
BLADE
Admin
Admin
BLADE


Posts : 50
Join date : 2008-03-16
Age : 39
Location : Norway

adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 4:58 pm

ba esti ratat cand *** ti-am dat eu ban ???? ai uitat ca am vb si pe mess , costel de la peco esti pilaf , te bagi in seama , si vezi ca nu e adminu BLADE ci e owneru BLADE si pt un mucea ca tine e domnul BLADE, hai jet , suferinto cum te prind cum ai ban ca sa stii cum stai, si mai invata sa scrii : "era multi ...." Smile))))
Back to top Go down
VOID
Admin
Admin
VOID


Posts : 48
Join date : 2008-03-10
Age : 40
Location : Ppra Town :)))

adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 11:35 pm

Arrow deja are ban de la mine pt suferinta excesiva pe server Exclamation
Back to top Go down
https://gangsta.forumakers.com
strumf
unstopable
unstopable
strumf


Posts : 127
Join date : 2008-04-07
Age : 33

adminul BLADE Empty
PostSubject: strumf   adminul BLADE Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 3:48 pm

paco cand team vazut cum jucai pe srv aveai 2-25 si lag 99 asa ca pff are lumea dreptate
Back to top Go down
deagle-day
multikill
multikill
deagle-day


Posts : 27
Join date : 2008-03-29
Age : 43
Location : buc. berceni

adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 4:48 am

BLADE wrote:
ba esti ratat cand *** ti-am dat eu ban ???? ai uitat ca am vb si pe mess , costel de la peco esti pilaf , te bagi in seama , si vezi ca nu e adminu BLADE ci e owneru BLADE si pt un mucea ca tine e domnul BLADE, hai jet , suferinto cum te prind cum ai ban ca sa stii cum stai, si mai invata sa scrii : "era multi ...." Smile))))
lol! lol! lol! era multi .. e bune .. am facut niste videoclipe(ce-am scris am auzit din gura unei dansatoare...buna rau femeia Cool ) am ramas trasnit , "era multi" acu aud si de la
paco asta Smile
Back to top Go down
Sponsored content





adminul BLADE Empty
PostSubject: Re: adminul BLADE   adminul BLADE Icon_minitime

Back to top Go down
 
adminul BLADE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ms Blade:*:*:*

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Reclamatii admini!!!-
Jump to: