gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 un mare RATAT hapciu si tovarasu lui

Go down 
+4
VOID
BLADE
strumf
b3bez0r '
8 posters
AuthorMessage
b3bez0r '
multikill
multikill
b3bez0r '


Posts : 23
Join date : 2008-04-15

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 9:13 am

Eram pe sv pe la 5 asa si UN INAPT pe nume medalion tv si cum mai avea imi zice mie .... ca sunt un copil ratat de 13 ani si sa tac si tot comenta ia zis 1/2 sa taca a tacut pe awp_bycastor acelasi INAPt mai aduce pe unu cu numele fratele lu medalion si imi zice mie ce am cu el ~X( fara sai zik nimik .......................1/'2 a zis sa termine si tot comenta si tot ma jigneau mam pus spectator si leam dat banip cu adminu lu darkstarky DECI darkstarky s0z nitz pt tine dar sti cum fac cand am draci si CER SA SE IA MASURI ASUPRA SPARTULUI DE HAPCIU CARE SE CREDE JMECHERU PULI Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
b3bez0r '
multikill
multikill
b3bez0r '


Posts : 23
Join date : 2008-04-15

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 9:21 am

89.114.76.10 fratele lu medalion
medalion 89.114.76.12
Back to top Go down
b3bez0r '
multikill
multikill
b3bez0r '


Posts : 23
Join date : 2008-04-15

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 9:23 am

hapciu 89.114.76.10 AM FACUT ROST SA VEDETI
Back to top Go down
strumf
unstopable
unstopable
strumf


Posts : 127
Join date : 2008-04-07
Age : 33

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: strumf   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 1:33 pm

bebezor si pe tne te manca pielea What a Face hapciu mi se pare cinstit nu sufera de el
Back to top Go down
BLADE
Admin
Admin
BLADE


Posts : 50
Join date : 2008-03-16
Age : 39
Location : Norway

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 1:52 pm

bebe eu zic sa te calmezi, acum si darkstarky ramane fara admin din cauza ta, Taz(hapciu ) sufera si el dar nu mai mult ca tine , tine cont ca el e de o seama cu mn si nu cu tine;)
Back to top Go down
VOID
Admin
Admin
VOID


Posts : 48
Join date : 2008-03-10
Age : 40
Location : Ppra Town :)))

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 2:53 pm

b3bez0r ' wrote:
CER SA SE IA MASURI ASUPRA SPARTULUI DE HAPCIU
nu ceri nimic, ca nu iti dam tie socoteala si nu e srv tau sa ai pretentii de genu asta ...
darkstarky = slot - adminu nu se da
bebezor - invata sa respecti persoanele mai in varsta si vezi cum vb de admini ca te trezesti cu ban si nu ti-l mai scoate nimeni

HAPCIU mai ai pana miercuri sa-ti iei steam sau ramai fara admin .... deja ai 2 avertismente la al 3-lea retrogradare:
1 jignesti jucatorii
2 nu joci cu adminu
Back to top Go down
https://gangsta.forumakers.com
-darKsTarKy-
killing spreee
killing spreee
-darKsTarKy-


Posts : 64
Join date : 2008-03-10
Location : de obicei pe aksa

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 11:38 pm

mdea shi io nu pot sa mai recuperez nik ??
Back to top Go down
BLADE
Admin
Admin
BLADE


Posts : 50
Join date : 2008-03-16
Age : 39
Location : Norway

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 10:40 am

Nu darkstarky
Back to top Go down
b3bez0r '
multikill
multikill
b3bez0r '


Posts : 23
Join date : 2008-04-15

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:11 am

=)))
Back to top Go down
strumf
unstopable
unstopable
strumf


Posts : 127
Join date : 2008-04-07
Age : 33

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: strumf   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 5:34 pm

bebe fi baiat cuminte si tu
Back to top Go down
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: bebezor sa nu te intalnesti cu mine   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeMon May 12, 2008 5:14 pm

ca nu dau in tine te bag in tomberon shi te plimb tot parcu
Wink lol! lol! lol! sa nu mai suferi de tine cacat pansat Wink
dar nustiu dc suferi asa .........dar poate o sa vb noi >Very Happy< cheers cheers cheers cine stie se intalnesk multe in viatza ;Wink dapy om cu om
te fut in cur daca te prind cheers
Back to top Go down
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeMon May 12, 2008 5:17 pm

itzii promit eu bebe zor daca o sa fiu eu pe ervar nu o sa jocii pe gangsta cu nick-ul tau o sa te banez pt ca esti obraznik
Back to top Go down
INDIANU




Posts : 8
Join date : 2008-05-08

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun May 18, 2008 3:00 pm

nu trebuie luat in seama bebezor e un c**** cu oki si foarte obraznic .
Back to top Go down
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeSun May 18, 2008 5:21 pm

mare dreptate are indianu Smile bebezor daca ii tai capu zicii ca e tomberon dala cu 2 rotzii....mai are shi cap de pig cheers cheers cheers nu fii suparat bebezor o sa te faci mare shi poate o sa mah pui jos sa mah umfli in burta >Very Happy< cheers cheers cheers
Back to top Go down
n0cL1p
multikill
multikill
n0cL1p


Posts : 49
Join date : 2008-03-09
Age : 37
Location : Home

un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitimeTue May 20, 2008 5:10 pm

Arrow MARE om, MARE caracter hapciu asta king


I love you hapciu I love you
Back to top Go down
http://www.hwclan.lx.ro
Sponsored content





un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Empty
PostSubject: Re: un mare RATAT hapciu si tovarasu lui   un mare RATAT hapciu si tovarasu lui Icon_minitime

Back to top Go down
 
un mare RATAT hapciu si tovarasu lui
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» hapciu....sanatate nu da ban aiurea
» hapciu.....sanatate propune :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Reclamatii admini!!!-
Jump to: