gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 hapciu....sanatate nu da ban aiurea

Go down 
4 posters
AuthorMessage
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeMon Mar 10, 2008 7:20 pm

lol! tonny008 avea aim dar iam faut shi vreo 5 poze ca sa nu iid au banip cu poza o dadea in diverse ca nu stie care sunt pozele ....mah amenintza cu tifgaie shi andreea shi huk Smile))))))))=))) dar era spart omu Smile lol!
Back to top Go down
Bubu

Bubu


Posts : 15
Join date : 2008-03-10
Age : 40
Location : Pantelimon Bucuresti

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 1:06 pm

pai cu mine nu te amenintat =))
Back to top Go down
http://bebitzaaa.hi5.com
VOID
Admin
Admin
VOID


Posts : 48
Join date : 2008-03-10
Age : 40
Location : Ppra Town :)))

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 1:32 pm

baietzashul asta nu are ce cauta pe serv ... abea i-am dat ban pe unite pt aim acum cateva zile
Back to top Go down
https://gangsta.forumakers.com
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:45 pm

bubule add dyavolu_tazmanian ca te sparg Smile))
Back to top Go down
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:52 pm

voidule hapciu nu da ban aiurea Smile omu a intra prima oara juca praff Smile)) shi ishi da disconnect shi m-am prins can d a intrat a 2 oara ca are aim ceva shi m-am bagat spectator >Very Happy< shi lam ginit Very Happy pe nepot iam facut poze fara blitz ca imi era frica sa nu il orbesk ca inchidea ochii shi se vedea negru shi trebuia sa il bagam in reclama aia nepaote >Very Happy< lol! lol! lol!
Back to top Go down
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 2:53 pm

am mai dat un ban de dim pe la vreo 9 pe snow era unu se invartea ca titirezu shi iam pus piedica Smile lol! lol! lol!
Back to top Go down
n0cL1p
multikill
multikill
n0cL1p


Posts : 49
Join date : 2008-03-09
Age : 37
Location : Home

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 7:43 pm

hapciu..in rubrica asta se posteaza "reclamatii impotriva adminilor" nu ce banuri dai tu afro cheers
Back to top Go down
http://www.hwclan.lx.ro
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 2:57 pm

imi cer scuzze racs m-am grabit Smile) lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
n0cL1p
multikill
multikill
n0cL1p


Posts : 49
Join date : 2008-03-09
Age : 37
Location : Home

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 3:24 pm

ce panarama estii =))))))))
Back to top Go down
http://www.hwclan.lx.ro
hap ciu
unstopable
unstopable
hap ciu


Posts : 106
Join date : 2008-03-10

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 8:34 pm

racs-ule cand intii pe mess sa imi dai shi mi un buzzz!!!! sa zik panaramah ce am facut cu giuliano Smile)))))=))))) lol! lol! lol!
Back to top Go down
n0cL1p
multikill
multikill
n0cL1p


Posts : 49
Join date : 2008-03-09
Age : 37
Location : Home

hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 4:43 am

ok boss !! afro
Back to top Go down
http://www.hwclan.lx.ro
Sponsored content





hapciu....sanatate nu da ban aiurea Empty
PostSubject: Re: hapciu....sanatate nu da ban aiurea   hapciu....sanatate nu da ban aiurea Icon_minitime

Back to top Go down
 
hapciu....sanatate nu da ban aiurea
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» hapciu.....sanatate propune :D
» pacat..si total aiurea
» dc nu il suportatzii pe sanatate ......hap ciu
» un mare RATAT hapciu si tovarasu lui

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Reclamatii admini!!!-
Jump to: