gangsta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gangsta

Forumul oficial al gangsta.gameszone.ro
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 pacat..si total aiurea

Go down 
3 posters
AuthorMessage
deagle-day
multikill
multikill
deagle-day


Posts : 27
Join date : 2008-03-29
Age : 43
Location : buc. berceni

pacat..si total aiurea Empty
PostSubject: pacat..si total aiurea   pacat..si total aiurea Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:20 am

DECI..... JOC SI EU DE CEVA VREME PE SERVERUL ACESTA.. JOC PTR CA IMI PLACE SERVERUL ... CAM MULTA GALAGIE PE'ACOLO DIN CAUZA MULTOR ADMINI...SUNT PREA MULTZI PAREREA MEA ...Lasand asta la o parte caci nu asta mah preocupa pe mine deocamdata. Am luat ban .... D C ? ... am primit ban ptr ca dadeam retry .. Scrie undeva ca nu am voie dupa ce mori ..sa nu dai retry ?? ban-ul l-am primit de la mclocly ala sau cum ai zice ..Va rog scoatetzi-mi si mie ban-ul 89.35.36.157.
Back to top Go down
mclocky
killing spreee
killing spreee
mclocky


Posts : 61
Join date : 2008-03-10

pacat..si total aiurea Empty
PostSubject: Re: pacat..si total aiurea   pacat..si total aiurea Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:32 am

ti-am zis de n ori sa nu mai dai retry pe india , cum mureai dadeai retry banul a fost pt 20 de minute sa te calmezi , la ce iti foloseste sa dai retry dupa ce mori??
Back to top Go down
Reea

Reea


Posts : 9
Join date : 2008-03-09
Age : 39
Location : La Mine Acasa

pacat..si total aiurea Empty
PostSubject: Re: pacat..si total aiurea   pacat..si total aiurea Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 6:56 am

ARE DREPTATE MC DACA ESTI ATENT PE SERVER SE CAM SCRIE DE CATRE ADMINI .... BAN CELOR CARE DAU RETRY DUPA LLAMA SAU DACA DAU PREA MULTE RETRY ... DAR IN FINE AI AVUT PE 20 DE MINUTE ASA K PE VIITOR SA STI ... CREDE-MA K EU M-AM LUAT SI DE ADMINI CARE DADEAU RETRY .. NU AM AVUT COMANDA SA SCOT IMUNITATEA K LE DADEAM BAN ...
Back to top Go down
http://alinacrs.hi5.com
deagle-day
multikill
multikill
deagle-day


Posts : 27
Join date : 2008-03-29
Age : 43
Location : buc. berceni

pacat..si total aiurea Empty
PostSubject: Re: pacat..si total aiurea   pacat..si total aiurea Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 7:51 am

ok ok .... nu o sa se mai intample a.... crezusem ca mi-a dat ban definitiv
Back to top Go down
Sponsored content





pacat..si total aiurea Empty
PostSubject: Re: pacat..si total aiurea   pacat..si total aiurea Icon_minitime

Back to top Go down
 
pacat..si total aiurea
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» hapciu....sanatate nu da ban aiurea

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
gangsta :: Reclamatii admini!!!-
Jump to: